Ana sayfa

Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Dongguan Fuxing Mobilya Co, Ltd 1996 yılından bu yana zengin deneyime sahip melamin ofis mobilyaları profesyonel bir üreticisidir.

Çin'in Guanggong eyaleti Dongguan şehrinde küçük bir atölyeden başlıyoruz. Nazik müşterilerimize ve çalışkan çalışanlarımıza teşekkür ederek, şirket gelişti ve 2006 yılında 6 fabrika binası inşa ettik. Fabrika yeni modern binalara taşındı, büyük showroon'a sahibiz, iyi atölye ve büyük ofis odasında çalışıyoruz.

"Kalite en önemlisidir" konusunda ısrar ediyoruz. Ürünlerimiz pazarda özel ve rekabetçidir. Bizimle iletişime geçin Melamin mobilyalar, ofis ve bölüm mobilyası projeleri, showroom satın alma vb.

Ürünlerimizin Kalitesini sürekli olarak artırmak için, atölyeyi CNC Dring makineleri, 6 metrelik kenar bantlama makineleri, CNC kesme makineleri vb. İle donattık. Şirket bu gelişmiş ekipmanlarla yeni bir aşamaya geldi. Şimdi 50.000 setleri melamin mobilya üretim kapasitesi yıl var.


Çin'in farklı illerindeki Showroomlarımız!

Bizim işimiz "anakara" markası altında 50'den fazla Showroom ile Çin anakarasında 20'den fazla projeyi kapsıyordu.

Denizaşırı pazar için İş ortağımız 50'den fazla ülkeden geliyor. Müşterilerin marka altında OEM siparişleri mevcuttur.


Dongguan projesi

Dongguan projesi 2

Umman'da Proje

Shenzhen'de Proje

Guangzhou'da Proje

Suudi Arabistan'da Proje

Oem / Odm siparişleri, ofis mobilyaları showroomları, ofis mobilyaları projeleri, otel mobilyaları projeleri , Daireler, vb.


Sergi fotoğrafları!

Fuxing Furniture 10 yılı aşkın bir süredir Çin Uluslararası Mobilya Fuarı'na katılın. CIFF'i ziyaret ediyorsanız, Welcom bizi ziyaret edin.


Fuxing Furniure Co. Satış ekibi, ltd

Satış kızlar

Her hafta sonu takım yürüyüşü

Hafta sonu takım yürüyüşü

Takım Kutlaması

Çeyrek üst satışlara ödül

Fuxing Furniture'in her hafta, her ay ve Çeyrek için farklı takım etkinlikleri vardır. Takım olarak çalış, aile gibi davran!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Çin'in Guanggong eyaleti Dongguan şehrinde küçük bir atölyeden başlıyoruz. Nazik müşterilerimize ve çalışkan çalışanlarımıza teşekkür ederek, şirket gelişti ve 2006'da 6 fabrika binası inşa ettik. Fabrika yeni modern binalara taşındı, büyük showroon'a sahibiz, iyi atölye ve büyük ofis odasında çalışıyoruz.

Ürünlerimizin Kalitesini sürekli olarak artırmak için, atölyeyi CNC Dring makineleri, 6 metrelik kenar bantlama makineleri, CNC kesme makineleri vb. İle donattık. Şirket bu gelişmiş ekipmanlarla yeni bir aşamaya geldi. Şimdi 50.000 setleri melamin mobilya üretim kapasitesi yıl var.


Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. şirket Profili Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : RAHAT

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 5000000-6000000

Yıl kurulan : 1996

İhracat p.c : 50% - 60%

Annual Production Capacity: Office Furniture 50,000 Sets

Average lead time from product order confirmation to production delivery (products exiting the facto: 15-20 Days

Total Land Size: 6,900m2

Total Building Size: 20000m2

Office Size: 300m2

Showroom Size: 2000m2

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd. Sertifikalar